Święto Stowarzyszenia Producentów Wełny Mineralnej: Skalnej i Szklanej

10.10.2017
Informacje

Instytut aktywnym propagatorem stosowania wełny mineralnej

W dniu 3 października 2017 r. w Centrum Konferencyjno-Biurowym D.H. VITKAC w Warszawie odbyła się uroczystość z okazji 20-lecia MIWO – Stowarzyszenia Producentów Wełny Mineralnej: Skalnej i Szklanej.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa, Sejmu RP, środowisk naukowych, organizacji pozarządowych i stowarzyszeń branżowych a także goście zagraniczni m.in. Pani Shradha Abt z Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Materiałów Izolacyjnych.

 

Spotkanie było okazją do wręczenia jubileuszowej nagrody AMBASADORA IZOLACJI 2017 ufundowanej przez Stowarzyszenie. Nagrodę ta otrzymała Krajowa Agencja Poszanowania Energii.

W uroczystości z ramienia Instytutu uczestniczyli: dyrektor Oddziału IMBiGS w Katowicach – dr hab. inż. Ireneusz Baic, prof. IMBiGS, kierownik Laboratorium Materiałów Budowlanych „Izolacja” – mgr Ewelina Kaputa-Kuc oraz kierownik Biura Certyfikacji w Katowicach – mgr inż. Marian Kaczmarek.

Dyrektor Oddziału z uwagi na wieloletnią współpracę z członkami Stowarzyszenia tj. Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o. o., Knauf Insulation Sp. z  o. o., Paroc Polska Sp. z o.o., ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. i URSA Polska Sp. z o.o. złożył na ręce Przewodniczącego Zarządu Stowarzyszenia – Pana Henryka Kwapisza serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów w kształtowaniu w świadomości społecznej pozytywnego wizerunku wełny mineralnej skalnej i szklanej.

Więcej informacji: www.miwo.pl