PRACA - Specjalista ds. organizacji szkoleń w zakresie obsługi maszyn i urządzeń

12.02.2018
Informacje

IMBiGS CKSOM poszukuje pracownika

Stanowisko: Specjalista ds. organizacji szkoleń w zakresie  obsługi maszyn i urządzeń

  • Zakres obowiązków:
    • udzielanie informacji o trybie uzyskiwania „potwierdzeń” dot. spełnienia wymagań zawartych w rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych (Dz. U. Nr 118 poz. 1263 z późn. zm)
    • znajomość przepisów dot. szkolenia operatorów maszyn oraz przestrzeganie ich wymagań,
    • certyfikacja ośrodków szkolenia na terenie Polski pod kątem spełnienia przez nie wymagań ww. rozporządzenia Ministra Gospodarki,
    • nadzór nad organizacją szkolenia kursowego operatorów,
    • opracowywanie i aktualizacja programów szkolenia operatorów,
    • opiniowanie projektów programów szkolenia operatorów,
    • przygotowywanie materiałów na posiedzenie Rady Programowej,
    • sporządzanie opinii Instytutu w zakresie określenia wymaganych uprawnień.
  • Oczekiwania:
    • wykształcenie wyższe techniczne z zakresu:
      • pojazdy i maszyny robocze,
      • maszyny dla budownictwa, drogownictwa i górnictwa.
    • doświadczenie przy obsłudze i/lub serwisie pojazdów i maszyn
  • Mile widziane:
    • doświadczenie przy organizacji szkoleń,
    • uprawnienia operatora maszyn roboczych,
    •  znajomość j. angielskiego na poziomie B2.
  • Oferta:
    • stabilność zatrudnienia,
    • umowa o pracę,
    • możliwość rozwoju,
    • atrakcyjne wynagrodzenie.

Miejsce pracy: IMBiGS, ul. Racjonalizacji 6/8

Kontakt:  Beata Nałudka – Dyrektor Centrum Koordynacji Szkolenia Operatorów Maszyn – tel. 22 843 02 01 w. 260